EATON Prúdový chránič PF7 25/2/003 AC
EATON Prúdový chránič PF7 25/2/003 AC
Jednofázový chránič, typ AC, reziduálny prúd 30 mA. viac
Výrobca: EATONKód produktu: 39430 Hmotnosť: 0.208 kgDoprava a platba
67,98 € s DPH
Jednofázový chránič, typ AC, reziduálny prúd 30 mA. viac
Výrobca: EATONKód produktu: 39430 Hmotnosť: 0.208 kgDoprava a platba
Použitie
Jednofázový prúdový chránič 230 V AC, vybavovací prúd 30 mA. Typ AC – citlivosť na striedavý reziduálny prúd. Chráni pred nebezpečným dotykovým napätím na živej alebo neživej časti el. zariadenia. Neslúži na ochranu pred skratom! Testovacie tlačidlo na kontrolu funkčnosti. Dimenzovaný prúd 25 A. Na prierez vodičov 1,5 - 35 mm². Strana sieťového pripojenia je ľubovoľná – možnosť voľby prívodných/vývodných svoriek. Signalizácia stavu vypnuté – zapnuté. Dvojité funkcie svoriek - hlavičkové / strmeňové. Skúšobné tlačidlo T musí byť aktivované raz za 6 mesiacov!Špecifikácia
Signalizácia stavu vypnuté, zapnuté.
Skúšobné tlačidlo.
Parametre
| Hmotnosť | 208 g |
|---|---|
| Rozmery (vx š xh) | 80x 35x60 mm |
| Krytie IP | 20 |
| Prevádzková teplota | -25 až +40 °C |
| Počet pólov | 2P |
| Prierez pripájaných vodičov | 1,5–35 mm² |
| Menovitý reziduálny prúd | 30 mA |
| Typ zvodového prúdu | AC |
| Časová závislosť vybavenia | Bez oneskorenia |
| Max. napätie | 230/400 V AC |
| Max. zaťaženie kontaktov | 25 A |
| Podmienená skratová odolnosť | 10 kA |
| Montáž na DIN lištu | Áno |
| Počet modulov na DIN lište | 2 |
| Testovacie tlačidlo pre kontrolu funkčnosti | Áno |
| Mechanická životnosť v cykloch | 20.000 |
| Elektrická životnosť v cykloch | 4.000 |





