Hadicová rýchlospojka 1/2", 3-guličkové istenie
Hadicová rýchlospojka 1/2", 3-guličkové istenie
Mosadzná hadicová koncovka TD 12/15 pre hadice 1/2" so svornou objímkou a rýchlospojkou viac
Výrobca: IRIMONKód produktu: 10036 Hmotnosť: 0.088 kgDoprava a platba
4,64 € s DPH
Mosadzná hadicová koncovka TD 12/15 pre hadice 1/2" so svornou objímkou a rýchlospojkou viac
Výrobca: IRIMONKód produktu: 10036 Hmotnosť: 0.088 kgDoprava a platba
Použitie
Mosadzná hadicová koncovka pre hadice 1/2" (12/15) so svornou objímkou a rýchlospojkou.Špecifikácia
Je možné ich kombinovať so všetkými obdobnými typmi plastových aj mosadzných rýchlospojok.
Parametre
| Hmotnosť | 0,09 kg |
|---|---|
| Materiál | mosadz |
| Tlaková odolnosť (PN) | 10 bar |
| Odporúčaný pracovný tlak (P) | 2-6 bar |
| Rozmery - dĺžka | 50 mm |
| Rýchlospojka | Áno |
| Dimenzia pripojenia | 1/2 " |
| Objímka na hadicu | Áno |





