Hadicová rýchlospojka 3/4", 3-guličkové istenie
Hadicová rýchlospojka 3/4", 3-guličkové istenie
Mosadzná hadicová koncovka TD 19 pre hadice 3/4" so svornou objímkou a rýchlospojkou viac
Výrobca: IRIMONKód produktu: 10037 Hmotnosť: 0.12 kgDoprava a platba
5,77 € s DPH
Mosadzná hadicová koncovka TD 19 pre hadice 3/4" so svornou objímkou a rýchlospojkou viac
Výrobca: IRIMONKód produktu: 10037 Hmotnosť: 0.12 kgDoprava a platba
Použitie
Mosadzná hadicová koncovka pre hadice 3/4" (19) so svornou objímkou a rýchlospojkou.Špecifikácia
Je možné ich kombinovať so všetkými obdobnými typmi plastových aj mosadzných rýchlospojok.
Parametre
| Hmotnosť | 0,12 kg |
|---|---|
| Materiál | mosadz |
| Tlaková odolnosť (PN) | 10 bar |
| Odporúčaný pracovný tlak (P) | 2-6 bar |
| Rozmery - dĺžka | 54 mm |
| Rýchlospojka | Áno |
| Dimenzia pripojenia | 3/4 " |
| Objímka na hadicu | Áno |





