Hadicová spojka 1/2", 3-guličkové istenie
Hadicová spojka 1/2", 3-guličkové istenie
Mosadzná hadicová spojka TD 12/15 pre hadice 1/2", 2 svorné objímky viac
Výrobca: IRIMONKód produktu: 10041 Hmotnosť: 0.064 kgDoprava a platba
4,79 € s DPH
Mosadzná hadicová spojka TD 12/15 pre hadice 1/2", 2 svorné objímky viac
Výrobca: IRIMONKód produktu: 10041 Hmotnosť: 0.064 kgDoprava a platba
Použitie
Mosadzná hadicová spojka 12/15 pre hadice 1/2" so svornou objímkou na oboch stranách.Špecifikácia
Je možné ich kombinovať so všetkými obdobnými typmi plastových aj mosadzných rýchlospojok.
Parametre
| Hmotnosť | 0,06 kg |
|---|---|
| Materiál | mosadz |
| Tlaková odolnosť (PN) | 10 bar |
| Odporúčaný pracovný tlak (P) | 2-6 bar |
| Rozmery - dĺžka | 50 mm |
| Dimenzia pripojenia | 1/2 " |
| Objímka na hadicu | Áno |
| Typ tvarovky | spojka |




