Hunter PGV, 1" FF, bez cievky
Hunter PGV, 1" FF, bez cievky
Elektromagnetický ventil s oboma závitmi vnútornými, rozsah pracovných tlakov 1,5 - 10 bar, bez cievky. viac
Výrobca: HunterKód produktu: 15051 Hmotnosť: 0.238 kgDoprava a platba
21,60 € s DPH
Elektromagnetický ventil s oboma závitmi vnútornými, rozsah pracovných tlakov 1,5 - 10 bar, bez cievky. viac
Výrobca: HunterKód produktu: 15051 Hmotnosť: 0.238 kgDoprava a platba
Použitie
Sekčné ventily závlahových systémov pre záhrady alebo menšie parky. Nie je určené pre inštalácie v interiéroch budov. Telo ventilu je možné rozobrať po uvoľnení zaisťovacích skrutiek.Špecifikácia
Univerzálne a robustné ventily na prácu vo vysokom zaťažení ponúkajú jednoduchú možnosť demontáže.
Ventil je bez ovládacej cievky 9 V DC alebo 24 V AC.
| Na zaistenie spoľahlivej prevádzky je vodou testované 100% ventilov Hunter. |
KĽÚČOVÉ VÝHODY
- Manuálne odvzdušnenie zaistí ľahké a rýchle uvedenie do prevádzky
- Utesnenie membrány s dvojitou prírubou pre perfektný výkon bez priesakov
- Skrutky so zaistením proti vypadnutiu počas demontáže
- Univerzálne skrutky sú kompatibilné so plochým, krížovým a maticovým skrutkovačom prípadne stranovým kľúčom
- Modely PGV JAR TOP umožňujú ľahký prístup bez náradia
- Sekčný ventil závlahových systémov pre záhrady, alebo menšie parky
- Nie je určené na inštaláciu v interiéroch budov!
- Telo ventilu je možné rozobrať po uvoľnení zaisťovacích skrutiek

Inštalovaný model PGV bez regulácie prietoku

Accu-Sync™ regulátor tlaku
Reguluje príliš vysoký tlak a tým chráni postrekovače pred ich poškodením. Prax ukazuje tiež významné ušetrenie vody pri použití nového Hunter Accu-Sync regulátora tlaku.
Parametre
| Hmotnosť | 0,200 kg |
|---|---|
| Rozmery | 13 x 11 x 6 cm |
| Dimenzia pripojovacieho závitu | 1 " |
| Typ závitu | BSPT (kužeľový) |
| Výrobca | Hunter ind. |
| Použitie pre záhrady | Áno |
| Použitie pre hlavné zostavy | Nie |
| Inštalácia v interiéri budov | Nie |
| Napájacie napätie ovládacej cievky | Bez cievky |
| Max. teplota použitia (°C) | 66 °C |
| Prietok | 0,7 - 150 l/min |
| Použitie pre sekčné ventily | Áno |
| Pracovný tlak | 1,5 - 10 bar |
| Pripojovací závit ventilu | vnútorná |
| Regulácia prietoku | Nie |
| Manuálna ON/OFF | Áno |
| Vhodný pre pitnú vodu | Nie |
| Použitie pre verejné plochy | Áno |
| Manuálne odvzdušnenie | Áno |
| Kompatibilný s regulátorom tlaku ACCU SET | Áno |







