PP-R (PN 20), Ø 32; 40 - 4 m - typ: 32x5,4mm
PP-R (PN 20), Ø 32; 40 - 4 m - typ: 32x5,4mm
Polypropylénové potrubie PP-R 32x5, 4mm, PN 20, dĺžka tyče 3 m, cena uvedená za 1m viac
Výrobca: IRIMONKód produktu: 52003 Hmotnosť: 0.434 kgDoprava a platba
28,36 € s DPH
7,09 €/m
Polypropylénové potrubie PP-R 32x5, 4mm, PN 20, dĺžka tyče 3 m, cena uvedená za 1m viac
Výrobca: IRIMONKód produktu: 52003 Hmotnosť: 0.434 kgDoprava a platba
Použitie
Polypropylénové tyčové potrubie PP-R (PN 20) SDR 6 sú vhodné pre vnútorné rozvody vody studenej aj teplej vody. Dĺžka trubiek 3 m. Jednoduchá manipulácia a montáž. Tlakový rad PN 20 je zhodný pre priemery 20 - 63 mm. Spájajú sa pomocou polyfúzneho zvárania. Neodporúčame spájanie pomocou mechanických tvaroviek. Potrubie nie je vhodné pre aplikácie v exteriéroch, nie je vhodné odolné proti UV žiareniu. Iné dimenzie, tlakové rady alebo dĺžky potrubia sú na objednávku.Špecifikácia
Priemer potrubia 20 mm:
- hrúbka steny: 3,4 mm
- vnútorný priemer: 13,2 mm
- hmotnosť tyče: 0,516 kg
- hmotnosť na 1 m dĺžky: 0,172 kg
Priemer potrubia 25 mm:
- hrúbka steny: 4,3 mm
- vnútorný priemer: 16,4 mm
- hmotnosť tyče: 0,798 kg
- hmotnosť na 1 m dĺžky: 0,266kg
Priemer potrubia 32 mm:
- hrúbka steny: 5,4 mm
- vnútorný priemer: 21,2 mm
- hmotnosť tyče: 1,302 kg
- hmotnosť na 1 m dĺžky: 0,434 kg
Priemer potrubia 40 mm:
- hrúbka steny: 6,7 mm
- vnútorný priemer: 26,6 mm
- hmotnosť tyče: 2,013 kg
- hmotnosť na 1 m dĺžky: 0,671 kg
Priemer potrubia 50 mm:
- hrúbka steny: 8,3 mm
- vnútorný priemer: 33,4 mm
- hmotnosť tyče: 3,15 kg
- hmotnosť na 1 m dĺžky: 1,05 kg
Priemer potrubia 63 mm:
- hrúbka steny: 10,5 mm
- vnútorný priemer: 42,0 mm
- hmotnosť tyče: 4,95 kg
- hmotnosť na 1 m dĺžky: 1,65 kg
Parametre
| Farba |
|
|---|---|
| Typ Dopravy | XL |
| Materiál | polypropylén |
| Použitie pre pitnú vodu | Áno |
| Tlakový rad | PN 20 |
| Označenie materiálu | PP-R |
| Vonkajší priemer | 32 mm |
| Hrúbka steny | 5,4 mm |
| Vnútorný priemer | 21,2 mm |
| SDR | 6 |
| Dĺžka potrubia (bal) | 3 m |
| Typ balenia | tyče |
| Hmotnosť na 1 m dĺžky | 0,434 kg |
| Spájanie mechanické | Nie |
| Spájanie polyfúznym zváraním | Áno |
| Použitie pre závlahovú vodu | Áno |
| Inštalácia v interiéri budov | Áno |
| Nutnosť jemnozrnného obsypu | Nie |
| Sendvičová konštrukcia | Nie |
| Vyznačená metráž | Áno |


