PP-R (PN 20), Ø 32; 40 - 4 m - typ: 40x6,7mm
PP-R (PN 20), Ø 32; 40 - 4 m - typ: 40x6,7mm
Polypropylénové potrubie PP-R 40x6, 7mm, PN 20, dĺžka tyče 4 m, bal.4m viac
Výrobca: IRIMONKód produktu: 52025 Hmotnosť: 0.671 kgDoprava a platba
43,20 € s DPH
10,80 €/m
Polypropylénové potrubie PP-R 40x6, 7mm, PN 20, dĺžka tyče 4 m, bal.4m viac
Výrobca: IRIMONKód produktu: 52025 Hmotnosť: 0.671 kgDoprava a platba
Použitie
Polypropylénové tyčové potrubie PP-R (PN 20) SDR 6 sú vhodné pre vnútorné rozvody vody studenej aj teplej vody. Dĺžka trubiek 4 m. Jednoduchá manipulácia a montáž. Tlakový rad PN 20 je zhodný pre priemery 40 - 63 mm. Spájajú sa pomocou polyfúzneho zvárania. Neodporúčame spájanie pomocou mechanických tvaroviek. Potrubie nie je vhodné pre aplikácie v exteriéroch, nie je vhodné odolné proti UV žiareniu. Iné dimenzie, tlakové rady alebo dĺžky potrubia sú na objednávku.Špecifikácia
Priemer potrubia 40 mm:
- hrúbka steny: 6,7 mm
- vnútorný priemer: 26,6 mm
- hmotnosť na 1 m dĺžky: 0,671 kg
Priemer potrubia 50 mm:
- hrúbka steny: 8,3 mm
- vnútorný priemer: 33,4 mm
- hmotnosť na 1 m dĺžky: 1,05 kg
Priemer potrubia 63 mm:
- hrúbka steny: 10,5 mm
- vnútorný priemer: 42,0 mm
- hmotnosť na 1 m dĺžky: 1,65 kg
Parametre
| Farba |
|
|---|---|
| Typ Dopravy | Individuálna doprava |
| Materiál | polypropylén |
| Použitie pre pitnú vodu | Áno |
| Tlakový rad | PN 20 |
| Označenie materiálu | PP-R |
| Vonkajší priemer | 40 mm |
| Hrúbka steny | 6,7 mm |
| Vnútorný priemer | 26,6 mm |
| SDR | 6 |
| Dĺžka potrubia (bal) | 4 m |
| Typ balenia | tyče |
| Hmotnosť na 1 m dĺžky | 0,671 kg |
| Spájanie mechanické | Nie |
| Spájanie polyfúznym zváraním | Áno |
| Použitie pre závlahovú vodu | Áno |
| Inštalácia v interiéri budov | Áno |
| Nutnosť jemnozrnného obsypu | Nie |
| Sendvičová konštrukcia | Nie |
| Vyznačená metráž | Áno |


